Zástupci OHK Brno-venkov se zúčastnili porady ředitelů na HK ČR

V úterý 9. června 2026 se Ing. Marek Juha, předseda Krajské hospodářské komory jižní Moravy, společně s vedoucí kanceláře Okresní hospodářské komory Brno-venkov, Mgr. Ing. Evou Juhovou, zúčastnili porady ředitelů krajských a okresních hospodářských komor, která proběhla na půdě Hospodářské komory České republiky v Praze.

Setkání bylo velmi přínosné a potvrdilo význam pravidelné komunikace a sdílení zkušeností napříč jednotlivými regiony České republiky. Zástupci hospodářských komor zde sdíleli své zkušenosti, nápady i připomínky, které reflektují aktuální potřeby podnikatelského prostředí v regionech.

Velkým přínosem byla otevřená a vstřícná diskuze s vedením Hospodářské komory ČR, které bylo po celou dobu jednání plně k dispozici všem účastníkům. Setkání se zúčastnil také prezident HK ČR Zdeněk Zajíček, což umožnilo přímou výměnu názorů na další směřování komory i podporu podnikatelů v České republice.

Účastníci ocenili možnost blíže poznat kompetence a možnosti Hospodářské komory ČR i jednotlivých viceprezidentů. Diskuze zároveň otevřela prostor pro další prohlubování spolupráce mezi komorami napříč republikou a hledání společných řešení pro podporu podnikání.

Tato setkání představují důležitou platformu pro sdílení dobré praxe a posilování role hospodářských komor jako silného a aktivního partnera podnikatelské sféry.